Стецьківка Сумського району хоче приєднатися до Сум

Стецьківка Сумського району хоче приєднатися до Сум. Зокрема, так вирішили місцеві жителі. Натомість, депутати сільської ради воліють об’єднуватися з сусідами-селами. 5 травня 2017 року у Стецьківці провели сесію.

У підсумку учасники зібрання  вирішили створити робочу групу, щоб та розробила текст угоди між Стецьківкою та обласним центром щодо можливого об’єднання.

Було проголосовано про створення робочої групи із розробки та підписання договору між м.Суми та Стецьківкою, також було проголосовано про те, що звернутися до ОДА та Облради з проханням внести зміни до перспективного плану об’єднаня громад і внести в перспективному плані приєднання Стецьківки до м. Суми”, – розказав представник ініціативної групи Юрій Кучмєєв.

“Не так усе просто, – говорить директор Сумського підрозділу центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Хоруженко, – По-перше, вони у скрутному фінансовому становищі, в Сумського району грошей на їх утримання немає і угода про співробітництво не знімає їх з утримання з Сумського району. Якщо вони хочуть вирішити фінансової питання, їм треба домовлятися з депутатами СМР. Наприклад, одна угода буде про співфінансування, інші угоди, вони хочуть щось по транспорту, вони хочуть утримувати, в них є філія музичної школи, набір питань, який виглядає складно вирішення”.