Коментарі

Актуалізація важливих політичних та суспільних тем для національних та регіональних засобів масової інформації; участь у відкритих дебатах; виступи на конференціях та "круглих столах"

Даним матеріалом пропоную розпочати відкриту дискусію щодо розширення меж міста Суми як обласного центру за рахунок приєднання навколишніх сільських рад Сумського і Краснопільського районів.

Сумський центр розвитку місцевого самоврядування офіційно відкрився сьогодні за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку "U-LEAD з Європою" і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України [Мінрегіон].

У програмі "Своя правда" на телеканалі UA:Суми 3 травня 2017 року говоримо про вибори, які відбулися в об’єднаних територіальних громадах 30 квітня 2017 року. На Сумщині обирали голів одразу в чотирьох громадах - Краснопільській, Бочечківській, Вільшанській та Кролевецькій.

Як пройшло волевиявлення людей, про активність і чесність проведення процесу, і головне – про зміни, які мають наступити у найкоротший строк, говоримо з гостями студії.

Стецьківка Сумського району хоче приєднатися до Сум. Зокрема, так вирішили місцеві жителі. Натомість, депутати сільської ради воліють об’єднуватися з сусідами-селами. 5 травня 2017 року у Стецьківці провели сесію.