Лариса Івшина: "Суми - це українська фортеця на прикордонні"

22 листопада 2013 року головний редактор газети "День" Лариса Івшина презентувала у Сумах в Науковій бібліотеці УАБС публіцистичну збірку "Підривна література". А також в Агенції промоції міста Суми - випуск чергового глянцю "Дня" - "Маршрут №1", який присвячено в цьому місяці розвитку міста Суми.

Між цими публічними презентаціями Лариса Івшина дала ексклюзивне інтерв'ю інтернет-телебаченню SumyNews. Інтерес і жваве обговорення спричинила тема "ландшафту" сучасної української журналістики, а також місця на ньому "феномену" "Дня" і його проектів.

За словами Лариси Івшиної, свого часу вона пропонувала назвати газету "Європа" й одразу вказати таким чином на її місію -- боротьбу за повернення України до європейської сім'ї. "Адже попри всі соціальні і культурні проблеми цього континенту, історія європейської цивілізації -- це теж своєрідна перемога "світлого" над "темним", результатом якої стала можливість самовдосконалення, захисту, впевненості і спокою для кожної людини, а також утворення певних базових правил, що їх повинне дотримуватись суспільство", -- зазначила головний редактор "Дня".


Також ми поговорили про значення історичного рішення українського народу щодо європейської інтеграції та можливого відкату назад в результаті політичного тиску на президента Віктора Януковича з боку керівництва Росії.