Аналітика

Політичні прогнози; соціологічні дослідження; висвітлення реформи децентралізації; аналіз виборчих процесів; дослідження регіональної політики; policy papers в різних сферах політики; візуалізація баз даних, інфографічні матеріалі; думку провідних мислетелів світу про цінності сьогодення, які потрібні всім нам; мрії про майбутнє

В Сумском центре развития местного самоуправления впервые презентовали три модели организации собственных центров безопасности объединенных территориальных громад [ОТГ], где все спасательные службы скоординированы под одной муниципальной крышей и максимально приближены к людям.

За рейтингом областей за формуванням спроможних територіальних громад Сумська область займає дев’яте місце в Україні. За словами першого заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Олександра Марченка, такий показник є задовільним. Так, на сьогоднішній день на Сумщині створена 21 ОТГ. Однак нова модель плану розглядає діяльність 47-ми громад на території області.

21 квітня 2017 року у конгрес-центрі СумДУ відбувся регіональний форум "Дорожня карта" реформи децентралізації в Сумській області на 2017 рік, організований Центром розвитку місцевого самоврядування [м. Суми] разом з Сумською обласною державною адміністрацією та Сумською обласною радою за підтримки Програми U-Lead.

Міністерство охорони здоров’я 31 березня 2017 року презентувало законопроект Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів. Це перший і головний закон реформи! Він встановлює єдині для всіх правила – як працюватиме система охорони здоров’я. Як саме гроші підуть за пацієнтом та як розподілятимуться страхові внески громадян.

Цей тиждень для реформи ключовий. Про запуск реформи рішення приймає особисто Президент.