Agenda

Моя авторська програма у форматі персональних інтерв'ю з впливовими українськими політиками та експертами, яка створювалась в рамках інституційного розвитку інтернет-телебачення SumyNews в 2014-2016 роках. Мета програми скромна — пробувати шукати й, якщо вдасться, знаходити відповіді на актуальні та гострі питання.

В рамках аналітичного проекту Центру досліджень регіональної політики керівник Сумського обласного виборчого штабу політичної партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка та кандидат в народні депутати від цієї ж політичної сили по багатомандатному виборчому округу Володимир Гусев дав інтерв'ю з власними оцінками ходу парламентської виборчої кампанії-2014.

Радник екс-міністра екології Ігоря Шевченка [2015 р.] та один із засновників політичної партії "Сила людей" Олексій Гончарук прокоментував ситуацію із нелегальним бізнесом по видобутком бурштину в Україні, обсяги якого оцінюються в 150 тонн на рік і вартістю понад півмільярда доларів. 

Сергій Козьменко, в.о. ректора Української академії банківської справи Національного банку України [м. Суми] в інтерв'ю від 11 липня 2015 року прокоментував рішення Кабінету міністрів України від 24.06.2015 № 666-р про перепідпорядкування УАБС НБУ Міністерству освіти та науки України.

Командир Сумської крайової команди УНСО Микола Сурженко в інтерв'ю проаналізував російсько-українську війну 2015 року, мету інформаційного тероризму з боку РФ на Україну і можливості нашої контрпропаганди, необхідність/загрозу впроваджувати швидкі структурні реформи в країні, перспективи нових молодих політиків на місцевих виборах-2015 у Сумах, а також як Сумам конкурувати з іншими українськими містами.

Якщо гора не йде до Магомета, то, як відомо, до неї іде сам Магомет. Так правильно. Це логічно і перевірено віками. Громадський активіст Олександр Солонтай цю давню мудрість підтверджує на практиці.

Починаючи від реальних сходжень на гірські вершини і закінчуючи такими прямовисними скелями, як творення громадянського суспільства в найбільш пасивному регіоні країни чи формування першої справжньої політичної партії. І, схоже, ці вершини йому під силу.

Більше того, він веде за собою цілі загони проактивних, ініціативних та відповідальних хлопців і дівчат.